Oferta pracy

JESTEŚ DOBRZE ZORGANIZOWANY? CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ W CIEKAWEJ I PERSPEKTYWICZNEJ BRANŻY? POSIADASZ ZDOLNOŚCI MANUALNE LUB ŻYŁKĘ DO MAJSTERKOWANIA? LUBISZ DREWNO I INNE NATURALNE MATERIAŁY? MASZ DOŚĆ NUDY, SIEDZENIA W JEDNYM MIEJSCU, CHCESZ POZNAWAĆ NOWYCH LUDZI?… DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

W związku z dynamicznym rozwojem KRYGIER DOMY DREWNIANE poszukuje kandydatów do współpracy na stanowisku:

PRACOWNIKA BUDOWY / CIEŚLI / STOLARZA

OFERUJEMY:
Ciekawą pracę związaną z dynamicznie rozwijająca się technologią budownictwa szkieletowego
Zatrudnienie na umowę o prace lub umowę o współpracy (w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej)
Wysoką kulturę organizacyjną
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzenia składek
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od jakości świadczonej pracy
Współpracę w dynamicznym zespole umożliwiających ciągłe podnoszenie kwalifikacji
Szkolenia zawodowe, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje, seminaria)
Spotkania i wyjazdy integracyjne

ZADANIA:
Budowa domów w konstrukcji lekkiego szkieletu drewnianego
Wykonywanie więźb dachowych
Wykonywanie innych konstrukcji drewnianych
Powlekanie drewna środkami ochronnymi
Sortowanie i układanie drewna
Inne prace budowlane głównie z zakresu ciesielstwa / stolarstwa

WYMAGANIA:
Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi wykorzystywanych w pracach ciesielskich
Posługiwanie się ze zrozumieniem rysunkami technicznymi
Zdolność wykonywania prostych obliczeń matematycznych
Prawo jazdy kategorii B
Wysokie zaangażowanie i motywacja do pracy, uczciwość, rzetelność, punktualność
Preferowane miejsce zamieszkania – Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna, Gdańsk lub okolice
Brak obowiązków alimentacyjnych
Niekaralność
Dodatkowym atutem będzie wykształcenie zawodowe najlepiej kierunkowe i/lub doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub pokrewnym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 604 237 080.

ZADZWOŃ! BYĆ MOŻE TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!