Dom szkieletowy drewniany 110m2

Zapytaj o szczegóły

  *Numer działki i miejscowość lub sama miejscowość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NTB Krygier Domy z siedzibą Banińska 10A, 80-298 Gdańsk

  Przy tworzeniu projektu K110 zamysł był bardzo prosty. Wejście wprost z wiatrołapu do salonu, jakby to było zaproszenie do zajęcia miejsca w wygodnym fotelu, część nocna “rodziców” zlokalizowana w naprzeciwległym szczycie i wydzielona niczym własna enklawa z garderobą i własną łazienką, przestronna kuchnia z wygodną spiżarnią o niebagatelnej powierzchni 4m2 (czegóż tam nie zmieścimy…)!

  Całości, którą już wstępnie scharakteryzowano, dopełniają dwa pokoje dla dzieci, każdy o powierzchni blisko 11m2, oddzielna pralnia / pom. techniczne oraz możliwość napawania się widokiem przez ścianę wzdłużną (w zamyśle skierowaną na zachód). Mamy tu delikatny podcień i tzw. taras amerykański na który możemy wygodnie dostać się czy z sypialni małżeńskiej czy z obu pokoi dzieci. Podcień/okap nie uchroni nas przed ulewą ale przed delikatnym deszczykiem czy uciążliwym słońcem już tak.

  Jak w przypadku wszystkich naszych projektów domów parterowych, na życzenie Inwestora, za odpowiednią dopłatą jesteśmy w stanie wykonać wiatę samochodową przyległą do domu, bądź wolnostojącą – w zależności od zorientowania domu względem kierunków stron świata oraz rozmieszczenia drzwi i okien.

  Karty techniczne

  Pobierz