Dom szkieletowy drewniany 115m2

Zapytaj o szczegóły

  *Numer działki i miejscowość lub sama miejscowość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NTB Krygier Domy z siedzibą Banińska 10A, 80-298 Gdańsk

  Projekt K115 to wygodny dom parterowy oferujący mnóstwo wygody w kontekście powierzchni użytkowej i funkcjonalności. Wejście umiejscowiono m/w w części centralnej ściany wzdłużnej domu. Dom rozdzielono w sposób klasyczny na 2 podstawowe funkcje – dzienną/wypoczynkową oraz nocną/sypialnianą. Przy wejściu do domu z wiatrołapu znajdziemy pomieszczenie techniczne, w którym można zainstalować jednostkę grzewczą domu i/lub jednostkę grzewczą CWU.

  Przy jednym szczycie domu zlokalizowaliśmy przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Część wypoczynkowa jest wyjątkowo dobrze doświetlona przestronnymi oknami o pełnej wysokości (około 2.00m). Dalej, po jednej stronie wzdłuż ściany bocznej znajdziemy dwie sypialnie (np. dla dzieci), a naprzeciw nich 2 łazienki dla maksymalnego komfortu. Z kolei, w szczycie naprzeciwległym względem salonu znajduje się sypialnia małżeńska, z przyległą garderobą oraz pokój, który może pełnić funkcję biura lub sypialni gościnnej. Lokalizacja bezpośrednio w pobliżu sypialni, w szczycie domu, powinna gwarantować ciszę i spokój tak ważne w pracy.

  Projekt K115 w zamyśle architektonicznym jest propozycją dla rodziny w modelu 2+2, jakkolwiek obie sypialnie dla dzieci (po 12,4m2 każda) przy odpowiedniej aranżacji z pewnością będą w stanie pomieścić więcej niż dwójkę dzieci.  Z kolei, dwie niezależne łazienki pozwolą spokojnie i bez stresu “obsłużyć” całą rodzinę podczas porannego przygotowywania się do wyjścia z domu do szkoły / pracy. Lokalizacja wszystkich funkcji na jednej kondygnacji zapewnia komfort użytkowania, a jednocześnie gwarantuje energooszczędność przekładającą się na niskie koszty utrzymania domu w sezonie grzewczym.

  Jak w przypadku wszystkich naszych projektów domów parterowych, na życzenie Inwestora, za odpowiednią dopłatą jesteśmy w stanie wykonać wiatę samochodową przyległą do domu, bądź wolnostojącą – w zależności od zorientowania domu względem kierunków stron świata oraz rozmieszczenia drzwi i okien.

  Karty techniczne

  Pobierz