Dom 120m2

Zapytaj o szczegóły

  *Numer działki i miejscowość lub sama miejscowość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NTB Krygier Domy z siedzibą Banińska 10A, 80-298 Gdańsk

  Dom K120 to póki co jedyny póki co nasz własny projekt domu z poddaszem użytkowym. Przewidziany dla rodziny w modelu 2+2, choć oczywiście nie tylko, powinien z “zapasem” spełnić oczekiwania Inwestorów dysponujących nieco mniejszą działką, uniemożliwiającą wybudowanie domu parterowego. Zainteresowanie tym projektem mogą również wykazywać po prostu miłośnicy schodów i poddaszy.

  Dom, oprócz wygodnego salonu z aneksem kuchennym na parterze (zlokalizowanego po przeciwległej stronie wejścia do domu) oferuje również sypialnię np. dla gości na przeciw której umieściliśmy łazienkę. Chodziło o to aby zapewnić maksimum wygody korzystania z niej, bez konieczności przechodzenia przez cały korytarz. Oprócz wspomnianych pomieszczeń na parterze znajdziemy również pomieszczenie techniczne, po lewej stronie od wejścia.

  Z kolei na poddaszu po jednej stronie, przy ścianie szczytowej umieściliśmy dwie bliźniacze sypialnie – z przeznaczeniem np. dla rodzeństwa dzieci. Cześć sypialnianą dziecięcą oddziela od części sypialnianej rodziców łazienka zlokalizowana w centrum poddasza na wprost klatki schodowej. Z kolei, sypialnia małżeńska jest dodatkowo wyposażona w dwie oddzielne garderoby (dla Pani i Pana domu), przy czym nie ma żadnych przeszkód aby jedną z garderób przekształcić w dodatkową przynależną bezpośrednio do sypialni łazienkę.

  Projekt K120 oferuje ponadto bardzo wygodną i praktyczną wiatę garażową, z której “suchą stopą” przejdziemy do domu. Na jej szczycie zlokalizowaliśmy pomieszczenie gospodarcze, które daje możliwości przechowywania np. sprzętu do utrzymania ogrodu. Możliwe jest również wykonanie samego domu, bez wiaty.

  Projekt jesteśmy w stanie wykonać w wariancie z elewacją tynkowaną lub drewnianą, a ten drugi wariant możemy dodatkowo zmultiplikować ze względu na kierunek ułożenia deski elewacyjnej – pionowo lub poziomo.

  Karty techniczne

  Pobierz