Dom szkieletowy drewniany 90m2

Zapytaj o szczegóły

  *Numer działki i miejscowość lub sama miejscowość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NTB Krygier Domy z siedzibą Banińska 10A, 80-298 Gdańsk

  Podczas projektowania tego domu główne zamierzenie jakie nam przyświecało to uzyskanie bardzo wygodnego i przemyślanego wnętrza o dość pokaźnej powierzchni (jak na warunki krajowe) z przeznaczeniem dla rodziny w modelu 2+2. Pomyśleliśmy o domu stworzonym dla rodziny z dziećmi w wieku nastoletnim, które potrzebują już nieco więcej intymności, własnej łazienki, a ich strefa jest oddzielona od strefy rodziców. Dlatego układ funkcjonalny jaki proponujemy w ramach tego projektu bazuje na umiejscowieniu strefy dziennej – wspólnej w części centralnej domu, podczas gdy obie strefy nocne (rodziców i dzieci) są zlokalizowane na przeciwległych szczytach domu. W ten sposób, młodzi nawet gdy będą gościć swoje koleżanki i kolegów nie będą przeszkadzać rodzicom.

  Powierzchnia 90m2 to tylko nazwa umowna. W rzeczywistości powierzchnia użytkowa wynosi 96m2.

  Dom charakteryzuje się dwoma podcieniami. Z części dziennej – z salonu oraz z sypialni małżeńskiej można wyjść na tarasik pod podcieniem by poleżeć wygodnie na leżaczku, niekoniecznie w słońcu i podelektować się ewentualnym „widokiem”. Z kolei wejście do domu jest umiejscowione z boku domu, w naprzeciwległej ścianie wzdłużnej. Tutaj podcień pełni funkcję ochronną przed deszczem.

  Strefa nocna tak po jednej jak po drugiej stronie domu oferuje podobną, wygodną powierzchnię wraz z miejscami możliwymi do zagospodarowania na przechowywanie (zabudowy, szafy).

  Jak w przypadku wszystkich naszych projektów domów parterowych, na życzenie Inwestora, za odpowiednią dopłatą jesteśmy w stanie wykonać wiatę samochodową przyległą do domu, bądź wolnostojącą – w zależności od zorientowania domu względem kierunków stron świata oraz rozmieszczenia drzwi i okien.

  Karty techniczne

  Pobierz