Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

email: drzwi@krygierdomy.pl
tel. +48 733 950 640

godziny otwarcia:

pon.-pt. 8.30-17.00

sobota-niedziela: zamknięte

 

TurenWerke

Nowoczesna fabryka drzwi Turenwerke Sp. z o.o. w Stanowicach zlokalizowana około 10km od Rybnika i 30km od Katowic, w pobliżu autostrady A1, docelowo ma mieć powierzchnię 25 tys. mkw. Aktualnie hala produkcyjna fabryki ma 6 tys, mkw. Średnia produkcja dobowa fabryki wynosi 3.500 szt.

Wizualizacje fabryki

Europejski lider w produkcji drzwi stalowych i aluminiowych

Pojęcie „jakości” jest do dziś synonimem precyzji, najnowocześniejszych osiągnięć technicznych i ciągłego rozwoju.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do zapewnienia stabilności i staranności w tworzeniu naszych produktów. Chociaż proces produkcji drzwi i akcesoriów został prawie całkowicie zmechanizowany, nie zapominamy, że za każdym modelem kryje się ciężka praca wysoko wykwalifikowanych inżynierów i pracowników produkcji. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nawet najlepiej wyposażona linia produkcyjna może w pełni zastąpić czynnika ludzkiego, ludzkiego oka i pasji do projektowania.

Dzięki nowoczesnym maszynom i automatyzacji linii produkcyjnej cały proces produkcji jest stale doskonalony, ale tylko człowiek jest w stanie wykryć nawet najmniejszą wadę dotykając gotowego skrzydła, dzięki milionom receptorów na dłoni.

Każdy komponent jest poddawany rygorystycznej selekcji przez naszych ekspertów ds. jakości, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i przeszkolonemu spojrzeniu decydują, czy produkt spełnia nasze surowe normy i jest ostatecznie używany w Twoim domu jako pośrednik pomiędzy światem zewnętrznym a prywatnością.

Nasze zaufanie do maszyn przekłada się na maksymalną wydajność. Nasze zaufanie do ludzi owocuje najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół, nieważne jak mały.

Drzwi

Serie z wymiarami spersonalizowanymi

Katalogi produktowe

Instrukcje montażu

Galeria