Jak budujemy domy szkieletowe?

PROJEKTOWANIE

Dzięki współpracy z konstruktorami oraz architektami jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów. Wykonujemy projekty domów szkieletowych od zera, zgodnie z wytycznymi i obowiązującymi warunkami na danym terenie. Posiadamy bazę projektów własnych, powtarzalnych, która stale się powiększa. Są one na każdym etapie optymalizowane.  Dysponujemy też niebagatelnym doświadczeniem w realizacji projektów również tych, które zostały nam dostarczone jako tzw. projekty gotowe (np. z www.z500.pl lub www.extradom.pl).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomagamy również doradztwem.

 

PREFABRYKACJA KONSTRUKCJI DOMÓW DREWNIANYCH

Specjalizujemy się w budowie w technologii  szkieletowej z wykorzystaniem prefabrykacji w zakładzie produkcyjnym, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej dokładności przy zachowaniu krótkiego czasu realizacji. Wszystkie elementy domu produkowane są w nowoczesnej fabryce przy spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Specjalistyczne narzędzia pozwalają na precyzyjną obróbkę drewna i materiałów użytych na jego konstrukcję. Stoły montażowe na których powstają ściany zaopatrzone są w siłowniki w celu uniknięcia niedokładności podczas produkcji przez nasze ekipy monterskie. Dodatkowo regały wysokiego składowania znajdujące się pod zadaszeniem zapobiegają dostawaniu się wilgoci do składowanego surowca. Materiał podstawowy stanowi konstrukcja drewniana, do wykonania której wykorzystujemy suszone czterostronnie strugane drewno najwyższej jakości głównie sprowadzane ze Skandynawii. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii izolacyjnej, nasze ściany mają współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie U=0,15 W/m2K i lepszej, co odpowiada normom budynków energooszczędnych.

Opracowana przez nas innowacyjna technologia prefabrykacji szkieletowej pozwala na wykonanie konstrukcji szkieletowej domu w ciągu zaledwie 3 tygodni z montażem na działce klienta. Wychodząc w stronę oczekiwań klientów oferujemy możliwość doprowadzenia inwestycji od fundamentów do stanu deweloperskiego wraz z nadzorem budowlanym nad inwestycją. W naszej pracy cenimy komfort Klienta – to on decyduje o realizacji kolejnych etapów w miarę swoich potrzeb i możliwości.

MONTAŻ DOMU SZKIELETOWEGO

Dzięki zgranemu zespołowi, odpowiedniemu sprzętu oraz sprzyjającym warunkom pogodowym jesteśmy w stanie przeprowadzić proces montażu wraz z przykryciem dachu nawet bardziej skomplikowanych domów w ciągu 1-3 dni roboczych.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią znajdującą się poniżej oraz w osobnej zakładce dostępnej z pozycji głównego menu. Ponadto zapraszamy na kanał YouTube gdzie znajdą państwo nasze wideorealizacje.