Misja

Z pasją i pełnym zaangażowaniem budujemy domy na miarę oczekiwań najbardziej wymagających Klientów, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Gwarantujemy bezkompromisową jakość i kompleksową obsługę, a przy tym najwyższą kulturę współpracy. W trosce o naszych Klientów i ich dzieci popularyzujemy zastosowanie drewna jako najlepszego, najbardziej ekologicznego i najzdrowszego materiału budowlanego.

Historia – mini wywiad z Właścicielem

 

  • krygier-domy-drewniane-5-16początki

“Wszystko zaczęło się w rodzinnym Gdańsku. Już od młodych lat interesowało mnie budownictwo, a w szczególności drewno. Z niecierpliwością oczekiwałem corocznych targów budowlanych, imprez związanych z budownictwem i wykorzystaniem tego najdoskonalszego budulca jakim jest drewno. Poznawanie nowych technologii, podpatrywanie nowatorskich rozwiązań wywoływało we mnie nieodpartą chęć wykorzystania ich samodzielnie. Jednocześnie zdobyta wiedza dała mi satysfakcję i ukierunkowała moje życie zawodowe w przyszłości. […] Jeszcze w trakcie studiów zacząłem realizować własne zlecenia, zazwyczaj jednoosobowo. Początkowo były to nieskomplikowane adaptacje, remonty, przebudowy.”

  • zagranica

“[…] Wkrótce jednak postanowiłem ukierunkować się zawodowo, zdobyć lepsze kwalifikacje, nauczyć się technicznego języka angielskiego… Poza tym musiałem zdobyć kapitał na cele inwestycyjne. Wszystko to przekonało mnie do wyjazdu za granicę, do Irlandii. Początkowo pracowałem najemnie w firmie budującej domy w technologii szkieletowej. W niedługim czasie sam założyłem firmę budowlaną, specjalizującą się w adaptacjach i budowie domów energooszczędnych w technologii szkieletowej oraz tradycyjnej. Praca za granicą dała mi cenne doświadczenie oraz środki na rozwój działalności.”

  • powrót

“Po kilku bardzo pracowicie spędzonych latach na obczyźnie zdecydowałem się na powrót do Polski – bo gdzie lepiej jak w DOMU… Tak, z początkiem 2009 powstała moja firma NTB Krygier, której domeną jest budowa ekologicznych i energooszczędnych domów w technologii szkieletowej. Doświadczenie i wiedzę zdobytą za granicą wykorzystuję realizując projekty budowlane w kraju. Największą nagrodą i jednocześnie próbą dla profesjonalizmu jest dla mnie zadowolenie Klienta, a jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby był niezadowolony!”krygier-jakbudujemy-norwegia-03

  • przyszłość

“Jestem optymistą ale twardo stąpającym po ziemi. Wiem, że w krótkim czasie imperium nie stworzę ale nie taki jest mój cel… Chciałbym aby coraz więcej Polaków miało możliwość życia w godnych warunkach. Jeśli nie w ekologocznych, nowoczesnych domach, to przynajniej w mieszkaniach, które będą dla nich wygodne, użyteczne i do których będą chcieli wracać po ciężkim dniu pracy. Jestem przekonany, że od strony wykonawczej będę w stanie im to zapewnić na przyzwoitym, europejskim poziomie.”